Grupa I

mgr Katarzyna Bauer
mgr Daria Klimczak

• Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych
godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
9:15 – 9: 30 Mowa+

język angielski

Aktywność muzyczna   Aktywność matematyczno - przyrodnicza  Aktywność plastyczno - techniczna Mowa+
język angielski
9:30 – 9:45 Zabawy ruchowe   Zabawy ruchowe
12:45 – 13:00   Zabawy ruchowe   Zabawy ruchowe

• Zajęcia dodatkowe (odbywają się po godzinie 13.00):

Gimnastyka korekcyjna - poniedziałek, środa
Projekt muzyczno - instrumentalny - wtorek
Projekt język angielski - piątek

W poszukiwaniu Pani Wiosny

20-03-2019
Wiosenny rybkowy korowód.
 Ostatnie tygodnie przyniosły nieoczekiwanie zmienną pogodę. Nagle zrobiło się cieplej, słoneczniem a w powietrzu czuć zbliżającą się wiosnę. Dzieci z gr. Rybek wyruszyły na p (...)

Ćwiczymy grafomotorykę

15-03-2019
Ćwiczymy grafomotorykę.
Przed przystąpieniem do nauki pisania, konieczne jest usprawnienie motoryczne w zakresie szybkości, precyzji, melodii kinetycznej ruchów, koordynacji ruchowej całego ciała i (...)

Tłusty Czwartek

28-02-2019
Praca wre
28 lutego w naszym Przedszkolu i grupie odbyło się spotkanie w formie zajęć otwartych dla rodziców. Wszystko to działo się w Tłusty Czwartek i nie zabrakło pączków, f (...)

Aktywność plastyczna.

07-02-2019
Skupienie i uwaga.
Rybki chętnie wykonują prace plastyczne. Jednym z podstawowych założeń współczesnej pedagogiki jest dbanie o to, by dziecko mogło samo realizować się i samo urzeczywistniać (...)

Papugarnia oraz mini zoo

28-01-2019
Papużki
28 stycznia wybraliśmy się na wycieczkę do łódzkiej papugarni. Na miejscu dzieci mogły zobaczyć zwierzęta z mini zoo takie jak m.in.: daniele, osiołek, koziołki, kangury, kr (...)

Spotkanie z Policjantem

15-01-2019
Spotkanie z policjantem.
15 stycznia do naszego Przedszkola zawitał przedstawiciel służb mundurowych-policjant. Na spotkaniu dzieci mogły się dowiedzieć na czym polega praca w policji, jak wygląda umunduro (...)

Wyjazd do teatru

22-10-2018
Przedstawienie
 22.10.2018r. Wyruszyliśmy do teatru Piccolo na spektakl pt. „Wielka draka w Prosiaczkowie” oparty na znanej bajce „Trzy świnki”. Przedstawienie miało (...)