Grupa I

mgr Katarzyna Bauer
mgr Daria Klimczak

• Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych
godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
9:15 – 9: 30 Mowa+

język angielski

Aktywność muzyczna   Aktywność matematyczno - przyrodnicza  Aktywność plastyczno - techniczna Mowa+
język angielski
9:30 – 9:45 Zabawy ruchowe   Zabawy ruchowe
12:45 – 13:00   Zabawy ruchowe   Zabawy ruchowe

• Zajęcia dodatkowe (odbywają się po godzinie 13.00):

Gimnastyka korekcyjna - poniedziałek, środa
Projekt muzyczno - instrumentalny - wtorek
Projekt język angielski - piątek

Wycieczka do Stadniny Koni.

06-06-2019
Konie się cudowne!
06 czerwca Rybki wyruszyły na wycieczkę do Wiączyna Dolnego, gdzie mieści się Ranczo Stadnina Koni. Tam na miejscu dzieci mogły się zapoznać z pracą w stadninie, zobaczyć konie, k (...)

Wycieczka do Rozlewni Wody