Grupa IV

mgr Justyna Marciniak
mgr Małgorzata Zabost

Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

Warsztaty: „Filmowe” oraz „Suchy lód”

21-11-2019
Warsztaty filmowe ciąg dalszy
W listopadzie odbyły się warsztaty filmowe. Dzieci  rozwijały zainteresowania sztuką filmową i poznawały różne techniki powstawania obrazu filmowego. Na warsztatach &n (...)

Listopadowe Święto

12-11-2019
Zdjęcie grupowe
W dniu 8 listopada  śpiewaliśmy wszyscy Hymn Polski, byliśmy pięknie na galowo ubrani. Natomiast 12 listopada odbywał się u nas w przedszkolu VI Festiwal Patriotyczny. Nasza&n (...)

Baśniowa Kawiarenka

24-10-2019
Misie w Baśniowej Kawiarence
W Październiku byliśmy na wycieczce w Baśniowej Kawiarence na bajce „Śpiąca Królewna ”. Dzieci poznały prace aktorów oraz jak poruszać się lalkami na scen (...)

Sałatka owocowa

17-10-2019
Przeliczanie owoców.
W pierwszym tygodniu października tematyką zajęć i zabaw była „Jesień w sadzie”. Dzieci  poznały i utrwalały drzewa owocowe, owoce krajowe i egzotyczne. Dzieci wyk (...)

Wycieczka do Straży Pożarnej

27-09-2019
Rozmowa z Panem strażakiem – utrwalenie numerów alarmowych
We wrześniu  poszliśmy na pieszą wycieczkę do Jednostki Ratunkowo – Gaśniczej nr 7 w Łodzi, aby poznać zawód strażaka. Pan strażak opowiedział nam o tym bardzo wa (...)

Dzień Przedszkolaka

20-09-2019
W drodze  na uroczystość
W naszym  przedszkolu obchodziliśmy 20 września „Dzień Przedszkolaka”, każda grupa miała swoje emblematy-my jako „Misie”  mieliśmy opaski. Śpiewal (...)