Grupa IV

mgr Justyna Marciniak
mgr Justyna Wódka

Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
9.30 – 9.45 Aktywność językowa Aktywność językowa z językiem angielskim Aktywność plastyczno - techniczna Aktywność matematyczno - przyrodnicza z językiem angielskim Aktywność muzyczna
9.45 – 10.00  Zabawy ruchowe Zabawy ruchowe   Zabawy ruchowe Zabawy ruchowe

Dzieci na przedszkolnym placu zabaw.

12-03-2019
Na huśtawce nigdy nie jest nudno.
Zabawy ruchowe, zwłaszcza te na świeżym powietrzu i w gronie rówieśników, należą do ulubionych zajęć dzieci. Spontaniczna zabawa na placu zabaw, gdzie mogą wspinać si (...)

„Misie” na przedstawieniu.

18-02-2019
Czekając na przedstawienie.
Dlaczego dziecko powinno oglądać przedstawienia teatralne? Bo dziecięcy teatr… - rozwija umiejętności literackie (m.in. mówienie).-buduje umiejętność skupienia uwagi (...)

Mini zoo w przedszkolu.

07-02-2019
Papuga Ara usiadła na ramieniu naszej Pani
Nasze przedszkole odwiedziło mini zoo. Przyjechała papuga Ara, małpka oraz wąż Boa dusiciel. Wszystkie dzieci były zachwycone i z uśmiechem na twarzy podziwiały zwierzęta. To spotk (...)

06-12-2018
Rozmowa dzieci  ze Świętym Mikołajem.
W dniu 6 grudnia odwiedził naszą grupę Święty Mikołaj. Dzieci bardzo się ucieszyły chętnie rozmawiały z Mikołajem, powiedziały wierszyki i zaśpiewały piosenkę. Otrzymały piękne kol (...)

Warsztaty stomatologiczne.

04-12-2018
Spotkanie z Panią Stomatolog.
Na początku grudnia odbyły się warsztaty stomatologiczne w naszym przedszkolu w których nasza grupa brała udział. Dzieci tym samym poznały zawód stomatologa, bardzo c (...)

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA

20-11-2018
Rozmowa z dziećmi na temat Praw Dziecka
W dniu 20 listopada naszej grupie obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka.  Dzieci ubrały się na niebiesko oraz otrzymały odznaki ,które dzielnie nosiły pr (...)

Świętujemy 11 Listopada

09-11-2018
Każdy z nas miał przypięty kotylion.
Narodowe Święto Niepodległości (11 listopada) obchodziliśmy uroczyście wraz z całym przedszkolem. Z tej okazji każda grupa przygotowała coś specjalnego. Naszą grupę „Misie&rd (...)

Zabawy skoczne, bieżne i orientacyjno- porządkowe.

18-10-2018
Nasza Pani też bawi się z nami. Zabawa „Wiewiórki do dziupli”
Zabawy bieżne wywołują korzystne zmiany w: aparacie ruchowym, w układach krążenia i oddychania, przemianie materii. Sprzyjają one kształtowaniu cech motoryki, takich jak szybkość, (...)

Owoce i warzywa