Grupa XI

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
9:30
10:00
Rozwijanie sprawności ruchowej  Działalność plastyczno – techniczna Rozwijanie sprawności ruchowej Kształtowanie pojęć matematycznych (przyrodniczych) Rozwijanie mowy i myślenia
10:00
10:30
Rozwijanie mowy i myślenia Rozwijanie mowy i myślenia + język angielski Rozwijanie mowy i myślenia  Zajęcia umuzykalniające + j. angielski  Działalność plastyczno - techniczna

Stadnina Zbyszko

07-06-2019
Małgosia jedzie na koniu
6 czerwca wybraliśmy się na ostatnią autokarową wycieczkę w tym roku szkolnym. Naszym celem było centrum rekreacyjne „Zbyszko” w Wiączyniu Dolnym. Tą całodniową wyciecz (...)

WIizyta w arboretum

20-05-2019
dzieci poznają zapach azalii
20 maja nasza grupa wraz z grupą Kotków pojechała na wycieczkę do Arboretum w Rogowie. Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania ogrodu, w trakcie spaceru mogliśmy podziwiać pię (...)

Wyprawa do kina

14-03-2019
oglądanie klatek filmowych
14 marca grupa Biedronek wybrała się na wycieczkę do Kina Silver Screen. Ale nie była to zwykła wycieczka. Mieliśmy okazję zobaczyć kino „od kuchni”, Pani przewodnik za (...)

Matematyka na wesoło

21-02-2019
Antek przelicza włosy
Każdy przedszkolak Wam to powie, że w przedszkolu wielu ciekawych rzeczy się dowie…. Każdy dzień przynosi wiele okazji do poznawania nowych rzeczy i utrwalania tego, czego j (...)

Spotkanie z policjantem

15-01-2019
Biedronki z Panem Policjantem
15 stycznia do naszego Przedszkola zawitał przedstawiciel służb mundurowych - policjant. Na spotkaniu Biedronki mogły się dowiedzieć na czym polega praca w policji, jak wygląda umu (...)

Pani Doktor z wizytą u Biedronek

14-01-2019
Pani doktor sprawdza gardło
14.01 gościliśmy w naszej grupie mamę Olgi, która postanowiła przybliżyć nam nieco specyfikę pracy lekarza. Dowiedzieliśmy się między innymi dlaczego lekarz powinien nosić m (...)

Christmas

19-12-2018
Biedronki tworzą grupową pracę plastyczną
W grudniu na języku angielskim Biedronki poznały słownictwo związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Nauczyliśmy się składania życzeń po angielsku oraz wielu świątecznych angielskic (...)

Warsztaty stomatologiczne

05-12-2018
 Smok Bartek i warsztaty stomatologiczne
5 grudnia wzięliśmy udział w warsztatach stomatologicznych, które odbyły się na terenie naszego przedszkola. W trakcie warsztatów dowiedzieliśmy się jak należy prawid (...)

I see colours

21-11-2018
Zabawa „Kolorowe stópki” w języku angielskim
W listopadzie na zajęciach z języka angielskiego Biedroneczki uczyły się kolorów. Bawiliśmy się w wiele gier dydaktycznych. Największą popularnością cieszyła się zabawa z lu (...)

W fabryce bombek

09-11-2018
jak powstają bombki
5 listopada Biedronki wybrały się ma wycieczkę do Fabryki Bombek. Dzięki tej wycieczce dowiedzieliśmy się jak powstają bombki, jak to się dzieje, że mają tak niezwykłe kształty i k (...)