Grupa XI

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
9:30
10:00
Rozwijanie sprawności ruchowej  Działalność plastyczno – techniczna Rozwijanie sprawności ruchowej Kształtowanie pojęć matematycznych (przyrodniczych) Rozwijanie mowy i myślenia
10:00
10:30
Rozwijanie mowy i myślenia Rozwijanie mowy i myślenia + język angielski Rozwijanie mowy i myślenia  Zajęcia umuzykalniające + j. angielski  Działalność plastyczno - techniczna

Matematyka na wesoło

21-02-2019
Antek przelicza włosy
Każdy przedszkolak Wam to powie, że w przedszkolu wielu ciekawych rzeczy się dowie…. Każdy dzień przynosi wiele okazji do poznawania nowych rzeczy i utrwalania tego, czego j (...)

Spotkanie z policjantem

15-01-2019
Biedronki z Panem Policjantem
15 stycznia do naszego Przedszkola zawitał przedstawiciel służb mundurowych - policjant. Na spotkaniu Biedronki mogły się dowiedzieć na czym polega praca w policji, jak wygląda umu (...)

Pani Doktor z wizytą u Biedronek

14-01-2019
Pani doktor sprawdza gardło
14.01 gościliśmy w naszej grupie mamę Olgi, która postanowiła przybliżyć nam nieco specyfikę pracy lekarza. Dowiedzieliśmy się między innymi dlaczego lekarz powinien nosić m (...)

Christmas

19-12-2018
Biedronki tworzą grupową pracę plastyczną
W grudniu na języku angielskim Biedronki poznały słownictwo związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Nauczyliśmy się składania życzeń po angielsku oraz wielu świątecznych angielskic (...)

Warsztaty stomatologiczne

05-12-2018
 Smok Bartek i warsztaty stomatologiczne
5 grudnia wzięliśmy udział w warsztatach stomatologicznych, które odbyły się na terenie naszego przedszkola. W trakcie warsztatów dowiedzieliśmy się jak należy prawid (...)

I see colours

21-11-2018
Zabawa „Kolorowe stópki” w języku angielskim
W listopadzie na zajęciach z języka angielskiego Biedroneczki uczyły się kolorów. Bawiliśmy się w wiele gier dydaktycznych. Największą popularnością cieszyła się zabawa z lu (...)

W fabryce bombek

09-11-2018
jak powstają bombki
5 listopada Biedronki wybrały się ma wycieczkę do Fabryki Bombek. Dzięki tej wycieczce dowiedzieliśmy się jak powstają bombki, jak to się dzieje, że mają tak niezwykłe kształty i k (...)

Halloween w Biedronkach

31-10-2018
English Corner – Halloween
W październiku Biedronki na zajęciach z języka angielskiego świętowały „Halloween”. W sali przedszkolnej powstał kącik tematyczny, dzięki któremu dzieci codzienn (...)

Wycieczka do Candy Parku

31-10-2018
tak powstaje masa lukrowa
31.10 grupa Biedronek wybrała się na wycieczkę do Candy Park w Rzgowie . Wzięliśmy udział w warsztatach cukierniczych, w trakcie których zobaczyliśmy jak powstają tak uwielb (...)

Wrześniowe zabawy w ogrodzie

20-09-2018
wyścig z woreczkiem na głowie
Wrześniowa pogoda zachęca po przebywania na świeżym powietrzu. Biedronki postanowiły wykorzystać tą ciepłą aurę i wziąć udział w mini zawodach sportowych w ogrodzie przedszkolnym. (...)