Archiwum 2017/2018

Uroczyste pożegnanie przedszkola.

18-06-2018
"Bye bye, Milutkowo,I'm gonna miss you, where ever I goI'm gonna come back to walk these streets againBye bye, Milutkowo forever" Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które (...)

Konkurs „KWIAT DLA MOJEJ MAMY”

03-06-2018
Wyróżnione prace
Dziękujemy za udział w konkursie „KWIAT DLA MOJEJ MAMY”  Mamy zaszczyt ogłosić zwycięzców: I miejsce – Daniel z gr. VII II miejsce – Iga z gr (...)

XXXII Spartakiada Przedszkolaków

23-05-2018
Ruszamy na Spartakiadę
Kolejny raz Spółdzielnia Mieszkaniowa Chojny zorganizowała edukacyjne zawody sportowe dla łódzkich przedszkolaków na terenie Chojeńskiego Klubu Sportowego. Na (...)

Festiwal wiedzy o bezpieczeństwie.

11-05-2018
festiwal wiedzy o bezpieczeństwie- dekoracja
11 maja 2018 roku odbyła się kolejna edycja Festiwalu Wiedzy o Bezpieczeństwie. Czteroosobowe drużyny rywalizowały ze sobą prezentując swoja wiedzę na temat bezpieczeństwa. Poszcze (...)

Zabawy z darami Froebla.