Zumba Kids Junior

Program Zumba® to inspirowane kulturą latynoamerykańską zajęcia taneczno-sprawnościowe oparte na muzyce latynoskiej i międzynarodowej oraz ruchach tanecznych.
Zajęcia Zumba® Kids Jr. są przeznaczone wyłącznie dla dzieci w wieku 4–6 lat. Łączą w sobie ruch, muzykę i aspekty społecznościowe.
Zajęcia Zumba® Kids Jr. stanowią kipiące energią imprezy taneczne wypełnione ćwiczeniami choreograficznymi przeznaczonymi specjalnie dla dzieci do ich ulubionej muzyki, np. hip-hop, reggaeton, cumbia i innych. Zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze przygotować mięśnie i cały organizm do dalszych ćwiczeń. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Dzięki Zumba® Kids Jr., w krótkim czasie dzieci mogą nie tylko zdrowo spędzić czas, ale także mogą nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii, jak również budować świadomość zdrowego stylu życia i fitness. Zajęcia Zumba® Kids Jr. inspirują dzieci do wyrażania siebie poprzez ruch i do zabawy, poprawiając jednocześnie ich ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Zajęcia taneczno-ruchowe są istotną częścią aktywności fizycznej niezbędnej dzieciom, zwiększają ich skupienie i pewność siebie, przyspieszają metabolizm oraz poprawiają koordynację. Mają wpływ na szczupłą budowę ciała, poprawiają siłę mięśni oraz pomagają w zwiększeniu gęstości kości. Wpływają również na rozwój poznawczy dzieci. Dzieci biorące udział w tej aktywności ruchowej łatwiej radzą sobie z wyzwaniami zarówno emocjonalnymi jak i fizycznymi. W związku z tym, że zajęcia taneczno-ruchowe angażują obie półkule mózgu, przyczyniają się do poprawy zdolności uczenia się oraz do uzyskania jednakowej sprawności obu stron ciała.

Zajęcia prowadzi licencjonowany Instruktor Zumba®, Zumba®Kids& Kids Jr. – mgr Paulina Zarzecka.
W naszym przedszkolu zajęcia Zumba® Kids Jr. przeznaczone są dla dzieci 6 – letnich.

1.Licencja Official Zumba®Kids& Kids Jr. Instructor 2.Rozgrzewka do muzyki “What Makes You Beautiful” w Tygryskach 3.Nauka kroków nowego tańca w Słoneczkach 4.Zajęcia Zumba® Kids Jr. w Krasnalach