KLAUZULA INFORMACYJNA

Informacja dla Rodziców dotycząca dokumentów na nowy rok szkolny 2021/22

Drodzy Rodzice
Bardzo prosimy o wydrukowanie podpisanie i dostarczenie niżej wymienionych dokumentów w pierwszym dniu pobytu Waszego dziecka w przedszkolu, ale nie później niż do 10.09.2021 r.
Dostarczenie wymienionych dokumentów po w/w terminie będzie równoznaczne z rezygnacją przez Państwa z miejsca dla Waszego dziecka w naszym przedszkolu.
Komplet dokumentów prosimy połączyć trwale i wrzucić do skrzynki umiejscowionej w budynku przedszkolnym. Dziękujemy

Dokumenty obowiązujące Rodziców dzieci, które kontynuują edukację w PM66:

1. (Załącznik nr 1) Informacja – umowa (wydrukowana w dwóch egzemplarzach i wypełniona oraz podpisana przez obydwoje Rodziców/prawnych opiekunów. Do przedszkola dostarczacie Państwo jeden egzemplarz, drugi pozostawiacie dla siebie.
2. (Załącznik nr 2) Regulamin korzystania z Systemu Przedszkolak, który rejestruje godziny pobytu Waszego dziecka w przedszkolu (wydrukowany w dwóch egzemplarzach i podpisany przez obydwoje Rodziców/prawnych opiekunów. Do przedszkola dostarczamy jeden egzemplarz, drugi pozostawiają Państwo dla siebie.
3. (Załącznik nr 3) Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola przez osoby inne niż Rodzice/Prawni Opiekunowie (wydrukowane, wypełnione i podpisane prze obydwoje Rodziców/Prawnych Opiekunów, dostarczone w 1 egzemplarzu)
4. (Załącznik nr 4) Zgoda rodziców/prawnych opiekunów na dodatkowe czynności tj. udostępnianie wizerunku itp. (wydrukowane, wypełnione i podpisane przez obydwoje Rodziców/prawnych opiekunów, dostarczone w 1 egzemplarzu)

Dokumenty obowiązujące dzieci przyjęte od 01.09.21r., (pierwszy raz do PM66 w roku rekrutacyjnym 2021/2022 poprzez system FORMICO.)

1. Wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola Miejskiego nr 66 (wydrukowany z systemu FORMICO podpisany przez obydwoje rodziców)
2. Wszystkie oświadczenia potwierdzające zaznaczone przez Państwa kryteria zaznaczone na „TAK” w w/w Wniosku.
3. (Załącznik nr 1) Informacja – umowa (wydrukowana w dwóch egzemplarzach i wypełniona oraz podpisana przez obydwoje Rodziców. Do przedszkola dostarczacie Państwo jeden egzemplarz, drugi pozostawiacie dla siebie.
4. (Załącznik nr 2) Regulamin korzystania z Systemu Przedszkolak, który rejestruje godziny pobytu Waszego dziecka w przedszkolu (wydrukowany w dwóch egzemplarzach i podpisany przez obydwoje Rodziców. Do przedszkola dostarczamy jeden egzemplarz, drugi pozostawiają Państwo dla siebie.
5. (Załącznik nr 3) Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola przez osoby inne niż Rodzice/prawni opiekunowie (wydrukowane, wypełnione i podpisane przez obydwoje Rodziców/prawnych opiekunów dostarczone w 1 egzemplarzu)
6. (Załącznik nr 4) Zgoda rodziców/prawnych opiekunów na dodatkowe czynności tj. udostępnianie wizerunku itp. (wydrukowane, wypełnione i podpisane przez obydwoje Rodziców/prawnych opiekunów, dostarczone w 1 egzemplarzu)
Małgorzata Kielek - wicedyrektor
Zał. 1 - PM66 Informacja-UMOWA zapisu dziecka do przedszkola 2021-2022.pdf