Informacja Administratora

Informacja dla Rodziców dotycząca dokumentów na nowy rok szkolny 2022/2023

Drodzy Rodzice
Bardzo prosimy o wydrukowanie, podpisanie i dostarczenie niżej wymienionych dokumentów w pierwszym dniu pobytu Waszego dziecka w przedszkolu, ale nie później niż do 10.09.2022 r.
Dostarczenie wymienionych dokumentów po w/w terminie będzie równoznaczne z rezygnacją przez Państwa z miejsca dla Waszego dziecka w naszym przedszkolu.
Komplet dokumentów prosimy połączyć trwale ( włożyć w koszulkę lub teczkę papierową) i wrzucić do skrzynki umiejscowionej w budynku przedszkolnym.

Dokumenty obowiązujące Rodziców dzieci, które kontynuują edukację w PM66:

1.  Informacja – umowa (wydrukowana w dwóch egzemplarzach i wypełniona oraz podpisana przez obydwoje Rodziców/prawnych opiekunów). Do przedszkola dostarczacie Państwo jeden egzemplarz, drugi pozostawiacie dla siebie.
2. Regulamin korzystania z Systemu Przedszkolak, który rejestruje godziny pobytu Waszego dziecka w przedszkolu (wydrukowany w dwóch egzemplarzach i podpisany przez obydwoje Rodziców/prawnych opiekunów). Do przedszkola dostarczamy jeden egzemplarz, drugi pozostawiają Państwo dla siebie.
3. Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola przez osoby inne niż Rodzice/Prawni Opiekunowie (wydrukowane, wypełnione i podpisane prze obydwoje Rodziców/Prawnych Opiekunów, dostarczone w 1 egzemplarzu)
4.  Zgoda rodziców/prawnych opiekunów na dodatkowe czynności tj. udostępnianie wizerunku itp. (wydrukowane, wypełnione i podpisane przez obydwoje Rodziców/prawnych opiekunów, dostarczone w 1 egzemplarzu)

Dokumenty obowiązujące dzieci przyjęte od 01.09.22r., (pierwszy raz do PM66 w roku rekrutacyjnym 2022/2023 poprzez system FORMICO.)

1. Wniosek o przyjęcie dziecka do Przedszkola Miejskiego nr 66 (wydrukowany z systemu FORMICO podpisany przez obydwoje rodziców)
2. Wszystkie oświadczenia potwierdzające zaznaczone przez Państwa kryteria zaznaczone na „TAK” w w/w Wniosku.
oraz,
3.  Informacja – umowa (wydrukowana w dwóch egzemplarzach i wypełniona oraz podpisana przez obydwoje Rodziców). Do przedszkola dostarczacie Państwo jeden egzemplarz, drugi pozostawiacie dla siebie.
4.  Regulamin korzystania z Systemu Przedszkolak, który rejestruje godziny pobytu Waszego dziecka w przedszkolu (wydrukowany w dwóch egzemplarzach i podpisany przez obydwoje Rodziców)I. Do przedszkola dostarczamy jeden egzemplarz, drugi pozostawiają Państwo dla siebie.
5. Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola przez osoby inne niż Rodzice/prawni opiekunowie (wydrukowane, wypełnione i podpisane przez obydwoje Rodziców/prawnych opiekunów dostarczone w 1 egzemplarzu)
6.  Zgoda rodziców/prawnych opiekunów na dodatkowe czynności tj. udostępnianie wizerunku itp. (wydrukowane, wypełnione i podpisane przez obydwoje Rodziców/prawnych opiekunów, dostarczone w 1 egzemplarzu)

Informacja-UMOWA zapisu dziecka do przedszkola 2022-2023.doc
Regulamin - System PRZEDSZKOLAK 1.doc