Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Informacja dotycząca przyprowadzania dziecka do przedszkola

Drodzy Rodzice
W związku z obowiązującymi obostrzeniami GIS dotyczącymi Covid – 19, w celu usprawnienia przyjęcia Państwa dzieci do przedszkola bardzo prosimy o:
1. Przyprowadzanie dzieci kontynuujących do przedszkola do godziny 7.30.
2. Jeżeli nie jest to konieczne prosimy Rodziców o nie wchodzenie na teren przedszkola i przekazywanie dziecka pracownikowi obsługi przy drzwiach wejściowych.
3. Dzieci nowo przyjęte, prosimy przyprowadzać od godziny 7.30., jeżeli jest to możliwe.
4. Rodzice dzieci nowo przyjętych wchodzą na teren placówki zgodnie z instrukcją pracownika przedszkola dyżurującego przy drzwiach wejściowych.

Informujemy, że:
1. śniadanie w przedszkolu rozpoczyna się od godziny 8.00 do 9.20
2. obiad od godziny 11.30 do 13.20
3. podwieczorek od godziny 14.00 do 15.20
O ile to możliwe prosimy o nieodbieranie dzieci z przedszkola w czasie trwania posiłków, ponieważ w czasie trwania posiłków pracownicy obsługi są zaangażowani do pracy w jadalni przedszkolnej.
Dziękujemy