Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

LIPIEC – WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

Informujemy,  że WSZYSTKIE DZIECI,  zgłoszone przez Rodziców do naszego przedszkola na miesiąc LIPIEC zostały przyjęte, tj.:

  1. Dotyczy to Rodziców, którzy już dostarczyli wniosek zapisu do przedszkola.
  2. Dotyczy to również Rodziców, którzy zgłosili dziecko telefonicznie na tzw. listę rezerwową.

W związku z powyższym bardzo prosimy wszystkich Rodziców o:

  1. Wydrukowanie załączonej poniżej „Umowy – informacji”, wypełnienie jej i podpisanie.
  2. Wydrukowanie „Wniosku zapisu na miesiąc lipiec”, wypełnienie i podpisanie (dotyczy to Rodziców, którzy zgłaszali dziecko telefonicznie na tzw. listę rezerwową)
  3. Dostarczenie do Przedszkola Miejskiego nr 66 w terminie od 14.06.2021r. do 18.06.2021 r. w godzinach od 7.30 do 16.30 następujących dokumentów:
  1. a) „Umowy – informacji” (dotyczy wszystkich Rodziców)
  2. b) „Wniosku zapisu na miesiąc lipiec” (dotyczy Rodziców zgłaszających zapis dziecka telefonicznie na tzw. listę rezerwową).

Informujemy, że druki „Upoważnień do odbioru dziecka z przedszkola” przez osoby inne niż Rodzice/prawni opiekunowie, będą dostępne do pobrania w dniu składania przez Państwa dokumentów w dyżurce przy szatni w przedszkolu.

  1. Upoważnienia DO ODBIORU DZIECKA, wypełnione i podpisane, należy złożyć w dyżurce przy szatni w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu (dotyczy dzieci z innych przedszkoli).
  2. „Upoważnienia do odbioru dziecka z przedszkola” dla dzieci, które uczęszczały do naszego przedszkola w roku szkolnym 2020/2021 są ważne do końca września 2021 r.                                                                                 

Irena Walaszek - dyrektor PM-66
Małgorzata Kielek - wicedyrektor

1. Wniosek PM-66 - LIPIEC 2021.pdf
2. PM-66, Informacja-UMOWA zapisu dziecka do przedszkola na wakacje.._.pdf