Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pilna informacja - zapisy dzieci do oddziałów tymczasowych

KOMUNIKAT NR 1

DRODZY RODZICE
dzieci zapisanych do oddziałów tymczasowych w SP 109 (50 miejsc) i w SP 162 (50 miejsc), tworzonych z powodu zawieszenia działalności, informujemy że;
zgodnie z Uchwałą Nr V/163/19 Rady Miejskiej w Łodzi z dnia 06 lutego 2019 r. w sprawie wysokości opłat, jesteście Państwo zwolnieni z opłaty za godzinowy pobyt dziecka w przedszkolu za czas prowadzenia robót remontowych w obiekcie z powodu awarii sieci wodnej. Opłata będzie obejmowała tylko koszt wyżywienia dzieci (§3 pkt 4).

KOMUNIKAT NR 2

Rodzice dzieci przyjętych od dnia 07/06/2021 do SP 109 i SP 162 otrzymają od nauczycielek drogą mailową informację o sposobie organizacji grup i utworzonych listach dzieci w każdej ze szkół.

KOMUNIKAT NR 3

RODZICE dzieci zapisanych do oddziałów tymczasowych do SP 162, informujemy, że:
a) grupy przedszkolne zostały zorganizowane w Filii Szkoły Podstawowej nr 162, ul. Strzelecka 5 (w „małej szkole”). Wejście dla naszych dzieci usytuowane jest od strony parkingu przy ul. Socjalnej, następnie przejście przez ogród i dojście bezpośrednio do grup.
b) prosimy o wyposażenie dzieci w obuwie na zmianę. Prosimy również o nie wchodzenie na teren szkoły. Dzieci będą odbierane od Państwa i odprowadzane do grup przez wyznaczonych pracowników obsługi naszego przedszkola.
c) posiłki dla dzieci będą zorganizowane następująco: śniadania i podwieczorki dzieci będą spożywały w swoich salach, natomiast na obiady dzieci będą przechodziły do jadalni w „dużej szkole”.

KOMUNIKAT NR 4

W przypadku zgłoszenia rezygnacji z miejsca dla dzieci od dnia 07/06/2021 w oddziałach tymczasowych, będziemy przyjmować kolejne dzieci, których rodzice zgłosili taka potrzebę.
Bardzo prosimy Państwa o przemyślane decyzje i umożliwienie zapewnienia opieki dla dzieci tym rodzicom, którzy naprawdę tego potrzebują.
Niestety, nie wszystkim dzieciom udało się zapewnić miejsce w pobliskich szkołach, więc serdecznie prosimy, że gdyby ktoś z Państwa chciał zrezygnować z miejsca w którejś ze szkół, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu na nr tel. 42 646 40 70.

Z poważaniem
Irena Walaszek dyrektor PM-66