KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Ważna informacja dotycząca funkcjonowania przedszkola po zalaniu

Drodzy Rodzice
Z przykrością, informujemy Państwa, że po konsultacji z rzeczoznawcą PZU, firmą budowlaną i osuszającą dzisiaj już wiemy, że niestety usunięcie skutków zalania (awaria sieci wodnej) i przygotowanie przedszkola do przyjęcia dzieci potrwa do końca czerwca 2021 r.
W związku z tym zdarzeniem i brakiem możliwości zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci w przedszkolu oraz w porozumieniu i za zgodą Wydziału Edukacji UMŁ zostaje przedłużone zawieszenie działalności i funkcjonowanie przedszkola do dnia 30 czerwca 2021r.
Jednocześnie informujemy, że z powodu zawieszenia działalności przedszkola, wciąż macie Państwo możliwość i prawo do dalszego skorzystania z formy zasiłku opiekuńczego na dziecko.
W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji staramy się wraz z Wydziałem Edukacji znaleźć rozwiązanie i wsparcie dla Rodziców, którzy pilnie potrzebują opieki dla dzieci i nie mogą już skorzystać z w/w zasiłku opiekuńczego.
Dlatego też informujemy, że:
I ETAP ZAWIESZENIA DZIAŁALNOŚCI.
Od dnia 31.05.2021 r. do dnia 04.06.2021 r. zostało już przygotowane uruchomienie oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 109, dla 31 dzieci, których Rodzice zgłosili taką potrzebę w I etapie zawieszenia działalności.
Ponieważ zawieszenie musi potrwać dłużej informujemy że:
II ETAP ZAWIESZENIA DZIAŁALNOŚCI.
Po konsultacjach z WE i okolicznymi Szkołami Podstawowymi jesteśmy w stanie zapewnić w obu szkołach 100 miejsc dla dzieci Rodziców najbardziej potrzebujących.
Prosimy o zgłaszanie dzieci do tymczasowych oddziałów przedszkolnych uruchamianych w szkołach w podanym niżej terminie.
Bardzo prosimy Państwa o zgłaszanie dzieci WYŁĄCZNIE NA ADRES MAILOWY kontakt@pm66.elodz.edu.pl od poniedziałku tj. 31.05.2021 r. do wtorku tj. 01.06.2021 r. do godz. 12.00.

TREŚĆ ZGŁOSZENIA DZIECKA podana w mailu:

Zgłaszam ………………(imię i nazwisko dziecka), z grupy………….. , rok urodzenia…………………..,
do tymczasowego oddziału przedszkolnego od dnia 07/06/2021 do dnia …………………………..
Krótkie uzasadnienie pilnej potrzeby………………………………………………………………………………………
Tel kontaktowy:
Matka………………………………………………
Ojciec……………………………………………….

Termin ten dotyczy również Rodziców 31 dzieci, które już będą korzystały z opieki przedszkolnej od dnia 31.05.2021 r. w SP109.
Po uzyskaniu od Państwa informacji i ustaleniu ilości dzieci, podejmiemy działania logistyczne dotyczące organizacji żywienia i opieki.
Bardzo prosimy o zrozumienie zaistniałej, trudnej dla nas wszystkich sytuacji i umożliwienie zapewnienia opieki dzieciom tych Rodziców, którzy naprawdę tego potrzebują.
Z poważaniem
Irena Walaszek – dyrektor PM-66
Małgorzata Kielek – wicedyrektor PM-66