Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Mały Wolontariat

Mały Wolontariat w Przedszkolu Miejskim nr 66 w Łodzi angażuje dzieci w różne działania na rzecz środowiska lokalnego i osób potrzebujących. Idea Małego Wolontariatu opiera się także na uświadamianiu młodym wolontariuszom, czym jest pomoc, uwrażliwianiu ich na potrzeby innych, a także na walce z obojętnością wobec otaczających nas ludzi i problemów. 

Cele Małego Wolontariatu:

 • rozwijanie wśród dzieci wrażliwości na otoczenie,
 • pomoc rówieśnikom,
 • budowanie poczucia odpowiedzialności,
 • rozwój zainteresowań i zdolności.

Nasze działania:

 • Dzień Pluszowego Misia z Fundacją Mam Marzenie - zbiórka nie tylko pluszaków, ale także gier, puzzli, kredek, kolorowanek oraz wszelkich innych artykułów mogących umilić czas dzieciom, dla których szpital stał się drugim domem. 
 • Tabliczka Czekolady dla Ukrainy - upamiętnienie pierwszej rocznicy wybuchu wojny w Ukrainie. Wspólnie z Fundacją "Koper Pomaga" zachęcamy dzieci do okazania solidarności z obywatelami Ukrainy, zbieramy tabliczki czekolady, oklejamy życzeniami i przekazujemy wolontariuszom fundacji, którzy zawiozą je do obwodu charkowskiego. Akcja szerzy ideę niesienia pomocy innym, promuje ideę pokoju na świecie i uczy zaangażowania społecznego.
 • Ubierz marzenia! - wspieramy Fundację Mam Marzenie, która najbardziej potrzebującym maluchom oraz ich rodzicom pozwala choć na chwilę zapomnieć o codziennym cierpieniu, wnosząc do ich życia szczyptę radości oraz wolę walki z chorobą.
 • II Ogólnopolski Charytatywny Dzień w Piżamach na rzecz Onkochorych dzieci - akcja zwraca uwagę na popularyzację i upowszechnianie sportu, jako aktywności prozdrowotnej, promuje postawy prozdrowotnej i empatycznej, wspiera dzieci i młodzież na oddziałach onkologii, integruje lokalną społeczność.
 • Podziel się  Wigilią - akcja charytatywna, której celem jest pomoc rodzinom z dziećmi dotkniętymi niepełnosprawnościami oraz dziećmi dotkniętymi chorobą nowotworową w okresie przedświątecznym.
 • Idą Święta nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj - ogólnopolska kampania społeczna, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie oraz uwrażliwienie na osoby w potrzebie (seniorów, dzieci z domów dziecka, osoby pozostające na święta w szpitalu).
 • Zostań Super Zakrętakiem - projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA”. To ekologiczne przedsięwzięcie, które dzięki łatwej segregacji odpadów, w postaci zbiórki zakrętek, będzie wspierać podopiecznych Hospicjum w urzeczywistnianiu ich marzeń.
 •  
 • Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska - zbiórki darów dla podopiecznych łódzkiego Schroniska dla Zwierząt.
 • Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki - kampania edukacyjno-charytatywna, której celem jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek – tzw. kartridży poprzez zbiórkę zużytych tuszów z drukarek atramentowych. Zebrane w ten sposób odpady przekazywane są do recyklingu i umożliwiają zakup karmy dla zwierzaków ze schronisk. Im więcej tuszów zostanie zebranych, tym więcej karmy trafi do ich misek.