Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Jesień na okrągło i kwadratowo - Ogólnopolski Konkurs Matematyczno - Plastyczny

Od 16.10.2019r. do 18.11.2019r. trwał Ogólnopolski Konkurs Matematyczno - Plastyczny pt.: "Jesień na okrągło i kwadratowo" zorganizowany w ramach projektu "Las, dwa, trzy - matematyczne przygody wśród przyrody" przez jego autorkę. 
Cele konkursu:

- Kształtowania wyobraźni geometrycznej dzieci poprzez prace plastyczne i techniczne,
- Inspirowanie dzieci do twórczości plastycznej,
- Propagowanie sztuki origami,
- Umożliwienie prezentacji twórczości dzieci,
- Wspieranie uzdolnień matematycznych i pomoc w rozwijaniu zainteresowań dziecięcych,
- Kształtowanie samodzielnego logicznego myślenia,
- Upowszechnienie i uatrakcyjnienie wiedzy matematycznej wśród najmłodszych.

Do naszego przedszkola nadesłanych zostało mnóstwo pięknych prac, które można było podziwiać na specjalnej wystawie. 
Poniżej zwycięzcy:

I miejsce - Emilia Pietrzak Przedszkole Miejskie nr 17 w Łodzi (praca pod kierunkiem Joanny Szymczyk i Aleksandry Wiązek)
II miejsce - Tobiasz Sroczyński Przedszkole Miejskie nr 192 w Łodzi (praca pod kierunkiem Katarzyny Grober - Rolińskiej)
III miejsce - Michalina Borowska Przedszkole Publiczne nr 32 "Jaś i Małgosia we Włocławku (praca pod kierunkiem Marzeny Andrzejewskiej)
Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i podziękowania drogą meilową.