Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

UNICEF Konkurs plastyczny "Teraz wiem, jakie mam prawa"

Nasze przedszkole zostało członkiem KLUBU SZKÓŁ UNICEF. Już ponad 700 placówek w Polsce dołączyło do Klubu i aktywnie działa promując idee pomocy humanitarnej oraz praw dziecka wśród swoich podopiecznych.UNICEF to organizacja humanitarna i rozwojowa działająca na rzecz dzieci.

UNICEF jest zaangażowany w zapewnienie szczególnej ochrony najbardziej poszkodowanym dzieciom - ofiarom wojen, katastrof, skrajnego ubóstwa, wszelkich form przemocy i wykorzystywania, oraz dzieciom z niepełnosprawnością.

W ramach programu UNICEF powstał w przedszkolu "KĄCIK UNICEF", prezentujący aktualności związane z działalnością organizacji.W styczniu 2016 r. został zorganizowany konkurs plastyczno-edukacyjny: "Teraz wiem, jakie mam prawa", promujący wśród rodziców i dzieci tematykę praw dziecka.

Dzieci, po zapoznaniu się wraz rodzicami z wybraną książeczką na temat praw dziecka, wykonały zadania w książeczce- malowance pt.: "Teraz wiem, jakie mam prawa": ozdobiły obrazki dowolną techniką plastyczną, rozwiązały zagadki i krzyżówkę. Udział w konkursie wymagał dużego zaangażowania i wysiłku z uwagi na obszerność pracy, dlatego Jury konkursowe przyznało aż 3 pierwsze miejsca oraz 8 wyróżnień!

Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody otrzymali:

I miejsce: Iwetka G. z gr.IX,  Idalia G. z gr.II , Nadia K. z gr.VII

Wyróżnienia: Julia L., Tymon S., Konrad D. z gr.VIII, Alicja K. z gr.III

Oriana L. z gr.IX, Karol Ł., Marcelina M., Julia N.  z gr.VII

 WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY!!!