Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grupa III

Grupa Motylki

Nauczyciel grupy:

mgr Alicja Kowalska

a.kowalska@pm66.elodz.edu.pl

 

Tłusty Czwartek

Dnia 08 lutego 2024 roku obchodziliśmy święto – tłusty czwartek. Jest to święto nietypowe, jednak przez wszystkich bardzo lubiane. Ten dzień rozpoczęliśmy od zajęć ruchowych, po czym przeszliśmy do zajęć związanych z tym świętem.

Planetarium

06.02.2024
Planetarium

Planetarium

06.02.2024

Dnia 06 lutego 2024 roku do naszego przedszkola przyjechało mobilne planetarium. Po wejściu na salę gimnastyczną dzieci ujrzały ogromny czarny namiot przypominający kształtem igloo. Dzieci bardzo się ucieszyły, w końcu jest to coś zupełnie innego.

Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia 2024 roku nasza grupa przygotowała przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedstawienie składało się z piosenek i kilku krótkich wierszyków. Przedszkolaki spisały się na medal.

Przedstawienie świąteczne

13 grudnia 2023 roku nasza grupa przedstawiła dla rodziców zimowe przedstawienie z okazji zbliżających się świąt. Dzieci śpiewały piosenki polskie, a nawet piosenki po angielsku. Dodatkowo do niektórych piosenek dzieci wykorzystywały instrumenty i inne przedmioty, które pomagały nam w inscenizacji ruchowej.

Pasowanie na przedszkolaka w Motylkach

28 listopada odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności.

Festiwal Patriotyczny

Dziś w naszym przedszkolu odbył się XI Festiwal Patriotyczny, podczas którego nasze Przedszkolaki miały za zadanie przedstawić piosenkę, wierszyk lub inscenizowanie piosenki ruchem. Nasza grupa zaśpiewała piosenkę pt. „Jest takie miejsce – Polska”. Na koniec uroczystości całe przedszkole zaśpiewało hymn Polski.

Warsztaty z suchym lodem

Dnia 06.11 nasza grupa wzięła udział w warsztatach z suchym lodem. Tego dnia przygotowane były dla nas eksperymenty, dzięki którym dowiedzieliśmy się dużo ciekawych rzeczy. Odkrywanie świata poprzez doświadczanie, to fascynująca przeżycie, które chcielibyśmy kontynuować podczas naszej przedszkolnej przygody.