Informacja Administratora

3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.

Grupa IV

Grupa Bystrzaki

Nauczyciel grupy:

mgr Katarzyna Rutowicz

k.rutowicz@pm66.elodz.edu.pl

Prezentowe rytmy

Grupa Bystrzaków na konturze prezentu utworzyła rytmy za pomocą koralików, każde dziecko samodzielnie wybierało kolory koralików aby stworzyć swój rytm. Zadanie było dla większości dzieci łatwe, kilkoro dzieci potrzebowało pomocy .

Sensoryczne choinki

Grupa Bystrzaki wykonała prace plastyczne pod hasłem „ Sensoryczna choinka”. Pierwsza choinka była ozdobiona pomponami, cekinami. Druga była wypełniona farbą z brokatem. Trzecia wykonana z płatków kosmetycznych, pomalowana farbą i posypana brokatem. Dzieci chętnie wykonały prace plastyczne.

Dzień pluszowego misia

Dzieci z okazji Dnia Pluszowego Misia wykonywały zadania związane z tematyką dnia. Pierwszym zadaniem było przejście po śladach misia w określony sposób. Następnym zadaniem było sprawdzenie co ma miś ukrytego w brzuszki za pomocą podświetlenia latarką i nazwanie przedmiotu.

Sensoryczne zabawy

Zadaniem dzieci było ułożenie wzoru po śladzie spirali z materiałów sypkich. Do wyboru miały pestki dyni oraz makaron. Dzieci lubią tego typu zabawy nawet w czasie swobodnej zabawy wybierają aktywności sensoryczne gdzie mogą sobie przesypywać materiały sypkie z różnych wielkości pojemników.

Ości z makaronu spaghetti

Dzieci z grupy bystrzaków ćwiczyły motorykę małą oraz umiejętności matematyczne. Zadaniem dzieci było tak złamać makaron spaghetti aby pasował do konkretnej długości ości. Zadanie okazało się dla dzieci wyzwaniem , ale też pokazało kreatywność dzieci.

Jesienne dary

10.10.2023
Jesienne dary

10.10.2023

Dzieci z grupy bystrzaków do przedszkola przyniosły dary jesieni ( kasztany, szyszki, żołędzie, orzechy, liście). Dzieci stworzyły sensoryczną ścieżkę , następnie po niech przechodziły co sprawiało im dużo radości. Dzieci z darów jesieni wykonały obrazek jesienny oraz plan domu.

Dzień Jabłka

28.09.2023
Dzień Jabłka

28.09.2023

Grupa bystrzaków z okazji dnia jabłka ubrała się na czerwono oraz przyniosły jabłka. Dzieci podczas zajęć ćwiczyły motorykę małą poprzez stemplowanie paluszkiem kontur jabłka. Dzieci mogły również doskonalić kompetencje matematyczne poprzez zapoznanie z pojęciem miary, sprawdzały za pomocą jabłek ile mają wzrostu.

Dzień Kropki

15.09.2023
Dzień Kropki

15.09.2023

Dzieci tego dnia przyszły w ubraniach w kropki. Inwencja rodziców była pełna podziwu . Dzieci tego dnia bawiły się z wykorzystaniem kropki ( małej i dużej). Jednym z zadań było pokonanie toru zostawiając czerwone ślady na jezdni. Innym zadaniem było puszczanie kropkowych baniek dziewczynką i chłopcom.