Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grupa II

Grupa Kotki

Nauczyciele grupy:

lic. Patrycja Kot - Łukasiewicz

p.kot@pm66.elodz.edu.pl

mgr Aleksandra Żurek

a.zurek@pm66.elodz.edu.pl

Eksperymenty w Kotkach

Dziś w przedszkolu byliśmy małymi naukowcami. Tworzyliśmy kolorową chmurę przy pomocy pipetek, bibuły , wody oraz pianki do golenia . Każdy Kotek mógł stworzyć własną chmurkę. Eksperymenty naukowe są wspaniałym sposobem na rozwijanie ciekawości i kreatywności u dzieci.

Dzień Tańca

26.04.2024
Dzień Tańca

Dzień Tańca

26.04.2024

W tym tygodniu świętowaliśmy Światowy Dzień Tańca. W Naszym przedszkolu rozegrał się turniej Tańca " Wytańcz swoje emocje ". Taniec jest jedną z form redukowania stresu , wytwarzają się hormony szczęścia, czujemy się szczęśliwi i rozluźnieni. Nasze Kotki zaprezentowały taniec " Nie chce Cię, nie chce Cię".

Spotkanie ze Strażą Miejską

Do Naszego przedszkola przyjechała Straż Miejska z psem/ Animal Patrol. Mieliśmy okazję zapoznać się z psem o imieniu Koka, który okazał się cudownym biszkoptowym labladorem. Dowiedzieliśmy się również jak postępować kiedy zobaczymy obcego psa. Dzieci wiedzą, że nie należy się do obcego psa zbliżać, ani go dotykać.

Zbliża się wiosna...

Wiosna zbliża się do Nas wielkimi krokami ,dlatego wspólnie zdecydowaliśmy , aby zasadzić fasolkę. Kotki samodzielnie włożyły do plastikowych pojemników ziemię, wsadziły kilka ziarenek fasoli oraz podlały wodą. Codziennie dzieci będą podlewały Naszą roślinkę.

Kosmiczne zabawy

Tematem tygodnia był kosmos. Wspólnie malowaliśmy kredą Naszą galaktykę. Dzieci uwielbiają prace plastyczne, więc często je tworzymy z różnych ciekawych rzeczy .

Zabawy plastyczne Kotków

Kotki oprócz wspaniałych przedszkolnych wydarzeń, celebrują każdy dzień. Celem Naszych zajęć było stworzenie Ziemi. Dzieci korzystały z patyczków, farb, waty oraz kleju. Uśmiechy na twarzach mówią same za siebie. Każdy dzień w przedszkolu wnosi do życia Kotków coś nowego i pożytecznego dla rozwoju.

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to dla wszystkich bardzo wyjątkowy dzień. Kotki nauczyły się przepięknie śpiewać oraz recytowały wzruszające wierszyki. Po występach wszyscy udaliśmy się na świętowanie tego wyjątkowego święta.

Styczniowe zabawy swobodne

Zabawy swobodne stymulują wszystkie zmysły, rozwijają kreatywne myślenie oraz działanie, usprawniają motorykę małą oraz dzięki zabawom swobodnym dzieci nabywają kompetencji społecznych oraz emocjonalnych. Dzieci uwielbiają wspólnie spędzać czas oraz razem się bawić.

Występ Bożonarodzeniowy

Grudzień to czas magiczny. Mogliśmy tego doświadczyć poprzez występ Naszych Kotków. Zaprezentowały wzruszający taniec, śpiew oraz mówiły wierszyki. Dzieci miały przepiękne stroje, które dodatkowo nadawały występowi świąteczny klimat. Był to ich pierwszy występ Bożonarodzeniowy i Dzieci fantastycznie sobie poradziły.