Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Grupa V

Grupa Myszki

Nauczyciele grupy:

mgr Beata Pietraszewska - Marciniak

b.pietraszewska@pm66.elodz.edu.pl

mgr Paulina Święcicka

p.swiecicka@pm66.elodz.edu.pl

Dzień Dziecka

04.06.2024
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

04.06.2024

Dzień Dziecka obfitował w wiele atrakcji i aktywności. Braliśmy udział w różnego rodzaju zadaniach przygotowanych na placu zabaw, oglądaliśmy inscenizację "Trzech świnek" przygotowanych przez wspaniałe Panie Nauczycielki z naszego przedszkola. Nie zabrakło śmiechu i radości. Na osłodę jedliśmy lody i arbuza.

Niebieskie Igrzyska

Miesiąc kwiecień poświęcony jest świadomości autyzmu. W tym roku braliśmy udział w Niebieskich Igrzyskach. Celem tego dnia jest upowszechnianie i pogłębianie wśród dzieci wiedzy na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu, kształtowanie postaw szacunku, tolerancji i otwartości.

Dzień Ziemi

22.04.2024
Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

22.04.2024

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. Dzieci podczas zajęć uczyły się jak ważne jest dbanie o naszą planetę.Przedszkolaki zastanawiały się jak można pomóc naszej planecie, aby była czysta, zdrowa i piękna. Segregowaliśmy śmieci, sadziliśmy szczypiorek.

W "Baśniowej Kawiarence"

28.03 wybraliśmy się do Teatru "Baśniowa Kawiarenka" na spektakl "Lokomotywa".Dzieci usłyszały znane wiersze Tuwima, a także brały udział w inscenizacji "Rzepki". Było bardzo miło i sympatycznie.

Warsztaty czekoladowe

27.02 Myszki brały udział w warsztatach czekoladowych. Tworzyliśmy samodzielnie czekoladę w kształcie serca, poznaliśmy historię czekolady, rodzaje, a także mieliśmy okazję ją zdegustować. Było pysznie i kreatywnie.

Dzień eksperymentów

Dzień Eksperymentów obchodziliśmy 23.02Mali badacze przeprowadzali obserwacje, doświadczenia i eksperymenty. Postawienie dzieci w roli badacza- eksperymentatora okazało się wspaniałą zabawą, która dostarczyła im wielu nowych wrażeń, emocji i radości.

Występ dla Babci i Dziadka

26.01 Myszki przygotowały występ dla swoich kochanych Babć i Dziadków.Dzieci z zaangażowaniem przygotowywały się do występu, w ramach prezentu wykonały "złote rybki". Nie zabrakło wzruszeń, uśmiechów i radości.

Zimowe zabawy

16.01.2024
Zimowe zabawy

Zimowe zabawy

16.01.2024

Korzystając z uroków zimy przedszkolaki bawiły się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, lepiły śniegowe kule,rzucały się śniegiem a nawet robiły "Aniołki". Było bardzo wesoło i radośnie!