Grupa II

GRUPA II  "ŻABKI"- 2018/2019

mgr Karolina Urbania

• Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych
godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
9.00 – 9.15 Aktywność językowa z językiem angielskim  Aktywność muzyczna  Aktywność matematyczno - przyrodnicza z językiem angielskim  Aktywność plastyczno - techniczna  Aktywność językowa
9.15 - 9.30 Zabawy ruchowe Zabawy ruchowe Zabawy ruchowe Zabawy ruchowe

• Zajęcia dodatkowe (odbywają się po godzinie 13.00):

Gimnastyka korekcyjna - poniedziałek, środa
Projekt muzyczno - instrumentalny - czwartek
Projekt język angielski - piątek

Spotkanie z pszczołami i Panem pszczelarzem.

28-03-2019
Spotkanie z panem pszczelarzem.
W marcu w naszej grupie gościliśmy Pana Dariusza Serafińskiego z Pasieki w Lipce, który opowiedział nam o życiu pszczół, ich pracy, znaczeniu w przyrodzie, a tak (...)

Niech żyje bal!

04-03-2019
Żyrafa Blanka
W dniu 04.03.2019 roku odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy.Dzieci przebrane były m.in. za przedstawicieli różnych zawodów, za  bohaterów znanyc (...)

Metody aktywizujące w Żabkach

27-02-2019
Stacja nr 1 - Chwyt pęsetkowy
Jak powszechnie wiadomo, najlepiej i najdłużej zapamiętujemy to, co sami zrobimy, czego sami doświadczymy. Dlatego tak ważne w procesie nauczania są metody aktywizujące. Żabki każd (...)

Dbamy o zęby

06-02-2019
Zęby prawie umyte
"Szczotka pasta, kubek, ciepła woda,tak się zaczyna wielka przygoda,myje zęby, bo wiem dobrze o tym,kto ich nie myje ten ma kłopoty..." Żabki również w przedszkolu dbają o (...)

Pomagamy ptakom przetrwać zimę.

19-01-2019
Tajemnicze koperty
W styczniu poruszaliśmy tematy związane z pomaganiem zwierzętom w przetrwaniu zimy. Dowiedzieliśmy się, że dokarmianie ptaków w trakcie zimy, może uratować im życie, gdyż be (...)

Uroczystość choinkowa.