Grupa III

lic. Barbara Kapituła - Janicka
mgr Karolina Madler - Jaślan

• Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych
godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

Zestaw zabaw ruchowych   Zestaw zabaw ruchowych
 9.45 - 10.00 Aktywność językowa -Język angielski  wynikający z PP  Aktywność plastyczno -techniczna  Aktywność muzyczna -Język angielski wynikający z PP Aktywność
matematyczno -przyrodnicza
 Aktywność językowa

Zestaw zabaw ruchowych   Zestaw zabaw ruchowych

• Zajęcia dodatkowe (odbywają się po godzinie 13.00):

Gimnastyka korekcyjna - poniedziałek, środa
Projekt muzyczno - instrumentalny - czwartek
Projekt język angielski - piątek

Wyjazd do Baśniowej Kawiarenki

14-06-2019
W Baśniowej Kawiarence
W piątek 14 czerwca nasza grupa Zajączki miała zorganizowany wyjazd do Baśniowej Kawiarenki na spektakl teatralny o baśniowej bohaterce czyli o "Czerwonym Kapturku ". Baśniowa Kaw (...)

Wyprawa do parku linowego.

06-06-2019
Troszkę się boimy
Dnia 06.06.2019 naszą całą grupą udaliśmy się do parku linowego na Stawach Jana. Głównym założeniem wyprawy było propagowanie spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i (...)

Z wizytą w teatrze

28-05-2019
jesteśmy w teatrze
Dnia 9 maja dzieci z naszej grupy uczestniczyły w wycieczce do teatru Dom na musical pt. "Co w trawie piszczy czyli w grupie siła ". Spektakl ten przewidziany jest dla dzieci w wie (...)

Dekorujemy naszą salę.

23-05-2019
Zajączki ozdabiają motylki
Czas na zmianę dekoracji naszej sali. Tym razem wykonaliśmy piękne kolorowe motyle, symbole przemian, piękna i radości. Dzieci z ochotą dekorowały szablonowe motyle, które t (...)

Budujemy.

20-03-2019
Budujemy
Zajączki w dziesiejszym dniu uczestniczyły w fantastycznej  zabawie z klockami. Zabawa konstrukcyjna pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni przestrzennej, umiejętności p (...)

Poznajemy leśne zwierzęta.

13-03-2019
Robimy liski
Tematyką tygodniową naszych zajęć było zapoznanie dzieci ze zwierzętami zamieszkującymi las. Dzieci rozpoznawały i nazywały niektóre gatunki zwierząt, dowiedziały się dużo c (...)

Tłusty Czwartek

28-02-2019
Malujemy obraz
Z okazji Tłustego Czwartku w naszym przedszkolu zostały zorganizowane warsztaty plastyczne z udziałem rodziców. Celem warsztatów było namalowanie obrazów przed (...)

Praca plastyczna na Walentynki.

21-02-2019
 Tworzymy walentynkowe serduszka
Walentynki cieszą się coraz większą popularnością także wśród dzieci. Ten dzień to okazja do okazywania sobie uczuć miłości, sympatii czy życzliwości. Maluchy z naszej grupy (...)

Dzień Babci i Dziadka.

22-01-2019
Śpiewamy naszym kochanym dziadkom
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Dnia 22 stycznia w naszym przedszkolu została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu dz (...)

Spotkanie z Panem Policjantem.

15-01-2019
Spotkanie z policjantem.
Dnia 15 stycznia w naszym przedszkolu zostało zorganizowane spotkanie z policjantem. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna jest praca p (...)