Grupa III

mgr Anna Korczyk
lic. Patrycja Wódka

• Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych
godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

• Zajęcia dodatkowe (odbywają się po godzinie 13.00):

Wycieczka do Straży Pożarnej.

24-09-2019
Znamy numery alarmowe: 999, 998, 997, 112
Dzieci z grupy „Zające” obejrzały krótki filmik „Numery alarmowe”. Zające po obejrzeniu filmu opowiedziały na forum grupy o Straży Pożarnej, Policji (...)

Nasze zasady

19-09-2019
Każdy Zajączek podpisał się pod pod kodeksem.
Grupa III „Zające”- sporządziły kodeks w formie tablicy motywacyjnej, która zawisnęła w ich klasie. Dzieci wraz z nauczycielem omówiły, zasady zdrowego i (...)

Spotkanie wigilijne

18-12-2018
Spotkanie wigilijne