Grupa IX

Jak powstaje tęcza?

06-11-2019
Kolorowa tęcza
Tęcza jest piękna i kolorowa, a to sprawia, że zachwyca małych i dużych. Czym jest tęcza i jak ona powstaje? Tego mogliśmy się dowiedzieć podczas omawiania tematu związanego ze zja (...)

Wycieczka do Michałówki

16-10-2019
 Zabawa na placu zabaw
16 października wybraliśmy się na wycieczkę do Michałówka do gospodarstwa agroturystycznego. Większość czasu mieliśmy okazje spędzić na świeżym powietrzu, ponieważ pogoda n (...)

Kongres Biogospodarki w Łodzi

07-10-2019
Na Kongresie
Rybkowa grupa wraz z grupą Biedronek brała udział 07 października w Międzynarodowym Kongresie Biogospodarki w Łodzi pt."Biogospodarka dla społeczeństwa, społeczeństwo dla biogospod (...)

W poszukiwaniu Pani Jesieni

23-09-2019
Kolorowe liście
Jesień...na drzewach pojawiły się już kolorowe liście,to wyjątkowa pora roku. Nasza rybkowa grupa wybrała się na spacer w poszukiwaniu Pani Jesieni i jej darów. Przed wyjśc (...)

Tworzymy kodeks przedszkolaka

12-09-2019
Omawiamy kodeks przedszkolaka
We wrześniu grupa Rybek wspólnie opracowała kodeks przedszkolaka.  Długo zastanawialiśmy się co powinno się znaleźć w naszym ,,kodeksie” aby żyło nam sie w przed (...)