Grupa IX

Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

9.30-10.00

Ćwiczenia gimnastyczne Edukacja matematyczna Ćwiczenia gimnastyczne Edukacja muzyczno-plastyczna Edukacja przyrodniczo-plastyczna

10.00-10.30

Edukacja językowo- muzyczna  Edukacja plastyczno-techniczna  Edukacja językowo-przyrodnicza  Edukacja matematyczna  Edukacja językowa

10.30-11.00

Język angielski Język angielski  Język angielski  Język angielski   Język angielski

Drogie Rybki! Zapraszamy Was do nauki i wspólnej zabawy online. Jesteście ciekawi, co będziemy robić każdego dnia?
Tygodniowy plan pracy zdalnej i rozkład aktywności oraz wyzwań dla Was znajduje się w prezentacjach publikowanych na naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

Daria Klimczak
: d.klimczak@pm66.elodz.edu.pl

Paulina Milczarek: p.milczarek@pm66.elodz.edu.pl

Rybki online - poniedziałek 25.05.20

25-05-2020
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
DRODZY RODZICE Z POWODU MOJEJ NIEOBECNOŚCI W DNIU DZISIEJSZYM W PRACY ONLINE WYNIKAJĄCEJ Z PRZEPISÓW PRAWA ZACHĘCAM PAŃSTWA I DZIECI DO SKORZYSTANIA Z PREZENTACJI GRUPY VIII (...)

Rybki online - piątek 22.05.20

22-05-2020

Rybki online - wtorek 19.05.20

19-05-2020