Grupa IX

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

9:30

10:00

Kształtowanie pojęć matematycznych + działalność plastyczno – techniczna Rozwijanie
i myślenia

Zakodowane walentynki

15-02-2019
Ciekawe co powstanie
Walentynki w grupie Motylków były bardzo intensywnym dniem - dzieci pokochały zabawy dydaktycznie z użyciem maty oraz kubeczków. W ciągu dnia poznały tradycje związan (...)

Zabawy przy ścieżkach edukacyjnych

30-01-2019
Zuzia koloruje motylki na wyznaczone kolory
Motylki uwielbiają robić wycieczki po naszym przedszkolu, szczególną uwagę Motylków przykuwają ścieżki edukacyjne dzięki którym dzieci mogą utrwalać zdobytą wi (...)

Spotkanie Wigilijne

18-12-2018
Śpiewamy po angielsku
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, na który czeka każdy. Zanim jednak usiądziemy we własnych domach przy wigilijnym stole czeka nas wiele przygotowań. Aby umilić cz (...)

Smok Bartek i mali dentyści

07-12-2018
U dentysty
W naszym przedszkolu pojawił się smok Bartek, który udowodnił przedszkolakom, że wizyta u dentysty nie jest straszna a wrę przeciwnie jest świetną zabawą. Motylki dowiedział (...)

Pluszowy Miś - nasz przyjaciel

27-11-2018
tor przeszkód
Motylki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zost (...)

Praca w zespole

16-11-2018
prawie gotowe
Motylki bardzo chętnie pracują w grupie. Każdy z nich uczy się cierpliwości oraz szacunku do swoich rówieśników

Wycieczka do Candy Parku

31-10-2018
Czas na zabawę
Motylki na swoją pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym wybrały się do "Candy Parku". Na miejscu dowiedziały się na czym polega praca animatora oraz cukiernika. Przekonaliśmy się, (...)

W poszukiwaniu Jesieni

26-09-2018
Przygotowujemy sok z jabłek
Motylki bardzo skrupulatnie odszukiwały pierwszych oznak jesieni. Przyniesione "dary jesieni" były bardzo często wykorzystywane podczas naszych zajęć!

Dzień Przedszkolaka

20-09-2018
Zumba w wykonaniu Motylków
Dzień Przedszkolaka obchodziliśmy w tym roku bardzo aktywnie. Na początku roztańczyliśmy się tańcząc zumbę. Kolejnym zadaniem było pokonanie toru przeszkód, nie było ważne k (...)