Grupa IX

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

9:30

10:00

Kształtowanie pojęć matematycznych + działalność plastyczno – techniczna Rozwijanie
i myślenia

Działalność
plastyczno-
techniczna

Jesteśmy w stadninie koni:)

07-06-2019
Gotowi na przygodę
Na początku czerwca wybraliśmy się do Ośrodka "Zbyszko". Tam mieliśmy szansę dowiedzieć się wiele ciekawych informacji związanych z życiem koni i kucyków. Super okazała się (...)

Mamusiu, tatusiu.... kocham Was

29-05-2019
jest i on... Słoik pełen miłości
Dwa najpiękniejsze święta w roku... Dzień Mamy i Dzień Taty. Motylki bardzo starały się, aby miłość którą darzą swoich rodziców była w te dni szczególnie widoc (...)

Witaminowy zawrót głowy

01-04-2019
ćwiczymy nasze sprytne rączki
Motylki tym razem poszukiwały cennych witaminek dla naszych organizmów. Doskonale poradziły sobie z wyznaczonymi im zadaniami:) na koniec mieliśmy szansę aby przetestować na (...)

Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty...

25-03-2019
marcowa pogoda
Motylki z utęsknieniem czekały na pierwsze oznaki wiosny. Z wielkim zaangażowaniem wpadły w wir poszukiwań cech charakterystycznych dla wiosny, wykonały wiele prac między innymi wł (...)

Zakodowane walentynki

15-02-2019
Ciekawe co powstanie
Walentynki w grupie Motylków były bardzo intensywnym dniem - dzieci pokochały zabawy dydaktycznie z użyciem maty oraz kubeczków. W ciągu dnia poznały tradycje związan (...)

Zabawy przy ścieżkach edukacyjnych

30-01-2019
Zuzia koloruje motylki na wyznaczone kolory
Motylki uwielbiają robić wycieczki po naszym przedszkolu, szczególną uwagę Motylków przykuwają ścieżki edukacyjne dzięki którym dzieci mogą utrwalać zdobytą wi (...)

Spotkanie Wigilijne

18-12-2018
Śpiewamy po angielsku
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, na który czeka każdy. Zanim jednak usiądziemy we własnych domach przy wigilijnym stole czeka nas wiele przygotowań. Aby umilić cz (...)

Smok Bartek i mali dentyści

07-12-2018
U dentysty
W naszym przedszkolu pojawił się smok Bartek, który udowodnił przedszkolakom, że wizyta u dentysty nie jest straszna a wrę przeciwnie jest świetną zabawą. Motylki dowiedział (...)

Pluszowy Miś - nasz przyjaciel

27-11-2018
tor przeszkód
Motylki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zost (...)

Praca w zespole

16-11-2018
prawie gotowe
Motylki bardzo chętnie pracują w grupie. Każdy z nich uczy się cierpliwości oraz szacunku do swoich rówieśników