Grupa VI

angielski
10:30 -
11:00
Aktywność językowa   Aktywność matemtyczno - przyrodnicza Aktywność językowa   Aktywność matematyczno - przyrodnicza Aktywność plastyczno - techniczna / matematyczna

W pracowni stolarskiej

12-11-2019
Poznajemy ptaki, które zimują w naszym kraju
Dzieci z naszej grupy jakiś czas temu poznały pracę stolarza i same, na momen,t zamieniły się w małych stolarzy, budując prawie samodzielnie karmniki dla ptaków. Dzięki tej (...)

Uczenie w terenie.

20-10-2019
Zosia i jej autoportret
Dzieci z grupy Żabek uczestniczą w projekcie "Las, dwa, trzy - matemtyczne przygody wśród przyrody", którego celem jest rozwijanie kompetencji matematycznych poprzez (...)

Smaki lata zamknięte w słoiku.

10-10-2019
Kisimy ogórki
Dzieci z grupy Żabek uwielbiają działania kulinarne. W październiku rozmawialiśmy o zamykaniu smaków lata w słoikach i postanowiliśmy nasz kącik przyrodniczy powiększyć o wł (...)

Kulinarne działania w Żabkach - sałatka owocowa