Grupa VII

GRUPA VII "SMERFY" - 2019/2020

mgr Dominika Golańska
mgr Katarzyna Rutowicz

Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
           
           

Robimy zdrowe kanapki

29-11-2019
1.	Kroimy wędlinę
Smerfy smarowały , warzywa nakładały i w taki oto sposób przepyszne kanapki powstały. Zrobiły kanapki nie tylko dla siebie ale też dla innych. 

Dzień Pluszowego Misia

25-11-2019
1.	Oto nasze Misie
Miś pluszowy jest najlepszym przyjacielem każdego dziecka, zawsze wysłucha o każdym pamięta. Smerfy w dniu jego Święta uczyły się liczyć, czytać  globalnie  oraz opatrzył (...)

Patriotyczne występy

20-11-2019
1.	Próba generalna
„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie, a na tej fladze biel i czerwień . Czerwień to miłość, biel serce czyste . Piękne są nasze barwy ojczyste ”  cz. Janczarski. S (...)

Poznajemy litery i cyfry

25-10-2019
Nasze E
Smerfy  w formie zabawy poznają litery oraz cyfry. Układamy je z patyków czy guzików. Dużo radości przy tym mamy że niektóre litery i cyfry już znamy. (...)

Wycieczka do Michałówki

10-10-2019
Zaczynamy
Pojechaliśmy do Michałówki aby upiec swój własny chleb. Przy okazji zobaczyliśmy zwierzęta które mieszkały na gospodarstwie oraz „ pokój babci&rdq (...)

Koktajl owocowy

30-09-2019
Obieramy
Najpierw umyliśmy owoce potem je obraliśmy . Obrane owoce pokrojone w kostkę trafiły do maszyny. Zmiksowane owoce  przelaliśmy do kubeczków i ze smakiem wypiliśmy . Kto (...)

Dzień przedszkolaka

20-09-2019
Czekamy
Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się od najmłodszego po starszaka wszyscy świętują dzień przedszkolaka . Smerfy tą  tradycję utrzymały i się w tańcach&n (...)