Grupa VII

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 9:00
9:30
Mowa Ćwiczenia gimnastyczne Mowa + edukacja przyrodnicza Ćwiczenia gimnastyczne Edukacja matematyczna
9:30
10:00
Język angielski/ plastyka Edukacja przyrodnicza/ techniczna  Język angielski  Edukacja matematyczna Edukacja muzyczno - plastyczna

Kraina Dzikiej Kaczki - wycieczka na łono natury

22-06-2019
Witamy się z kozą
14.06.2019  wybraliśmy się na wycieczkę do Krainy Dzikiej Kaczki znajdującej się w Bronowicach koło Brzezin. Cały dzień spędziliśmy na łonie natury spacerując po lesie. Nauczy (...)

Wycieczka do piekarni

28-05-2019
Pierwsze chwile w pełnej zapachu piekarni
Słoneczka udały się do  piekarni Józefa  Kuczka na wycieczkę tematyczną pt. „Jak powstaje chleb”. Na początku odbyła się degustacja różnych gatu (...)

ZABAWY PRZY SCIEŻKACH EDUKACYJNYCH

21-03-2019
Kodujemy nie tylko na dywanie
Ścieżki edukacyjne w naszym przedszkolu  są po to aby dzięki nim  dzieci mogą utrwalać zdobytą wiedzę jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc.

Robot Ozobot

10-03-2019
Ozobocik zajada pyszne pączki
Słoneczka lubią nowinki technologiczne. Właśnie taką nowinką jest robot Ozobot. Ozobot zabiera dzieci (w wieku od 5 lat) w niesamowitą przygodę rysowania, rozwiązywania problem&oac (...)