Grupa VIII

lic Magdalena Kruk
mgr Urszula Szczepanek

Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.30-9.30 Aktywność językowa Aktywność matematyczna

Aktywność muzyczno-
plastyczno-techniczna

Aktywność
językowo-
przyrodnicza

Aktywność językowa
 9.30-10.00  Ćwiczenia gimnastyczne    Ćwiczenia gimnastyczne
 12.30-13.00  Język angielski Język angielski Język angielski  Język angielski  Język angielski

Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

Magdalena Kruk
: m.kruk@pm66.elodz.edu.pl

Urszula Szczepanek: u.szczepanek@pm66.elodz.edu.pl

Pszczółki online- poniedziałek 23.03.20

23-03-2020
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Drodzy Rodzice! W związku z zaistniałą sytuacją , będziemy pracować zdalnie. Codziennie będziemy przesyłać Państwu zadania, propozycje zabaw do wykonania przez dzieci. Prosimy o wy (...)

Propozycja aktywności dla dzieci do pracy w domu

17-03-2020
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Drodzy Rodzice, W zaistniałej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy jako społeczeństwo, chcemy nadal z Państwem współpracować i w miarę możliwości zdalnie wspie (...)

Kosmiczny obraz

19-02-2020
Wszyscy przy stolikach
Dzisiaj był wyjątkowy dzień. Dzieci mogły wykazać się artystycznie i stworzyć przepiękny obraz związany z tematyką kosmosu. Radości było bez liku!

Kodowanie na dywanie - Wesoły karnawał

18-02-2020
Pierwsze kroki z matą
W II semestrze Pszczółki rozpoczęły zajęcia z kodowaniem na dywanie! W czasie zajęć dzieci dowiedziały się o zasadach, których należy przestrzegać podczas zabawy z ma (...)