Grupa VIII

lic Magdalena Pikala
mgr Urszula Szczepanek

Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

How’s the weather?

20-03-2019
How’s the weather?
Przez ostatnie kilka dni Pszczółki rozmawiały z nauczycielkami o marcowej pogodzie, dlatego też na zajęciach z języka angielskiego nie mogło zabraknąć zabaw związanych z pog (...)

Urodziny Krzysia

15-03-2019
Sto lat! Krzysiu!
W ubiegłym tygodniu 15 marca grupa „Pszczółki” obchodziła urodziny swojego kolegi z przedszkola. Każdy po kolei składał Krzysiowi szczere życzenia, a następnie c (...)

Zima - zabawy na świeżym powietrzu

08-02-2019
Na zjeżdżalni
Dzieciństwo to magiczny czas, który powinien upływać pod znakiem niekończących się, beztroskich zabaw. Harce, hulanki, swawole na świeżym powietrzu to najlepsza forma aktywn (...)

O wilku i 7 koźlątkach - Baśniowa Kawiarenka

17-01-2019
Dekoracje w Baśniowej Kawiarence
Dnia 17 stycznia Pszczółki ze swoimi wychowawczyniami wybrały się do Baśniowej Kawiarenki na przedstawienie pt. “O wilku i 7 koźlątkach” wg Braci Grimm. Nasze pr (...)

Wizyta św. Mikołaja

18-12-2018
Przywitanie się ze świętym Mikołajem
Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Grupa Pszczółki dla św. Mikołaja i jego pomocnik&oacu (...)

23-11-2018
Taniec z misiami
23 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. Dzieci opowiadały o swoich maskotkach (...)

Szkło-Dekor - fabryka bombek

09-11-2018
Suszenie umytych bombek
9 listopada grupa Pszczółek wyjechała na wycieczkę do fabryki bombek choinkowych w Piotrkowie Trybunalskim. Dzieci poznały w zakładzie, jak powstają bombki oraz miały możliw (...)

Jak powstaje chleb

18-10-2018
To jest piekarz
W 3 tygodniu października pszczółki zapoznały się z pracą piekarza oraz z etapami powstawania chleba. Oczywiście nasze zajęcia zintegrowane były również z językiem an (...)

Jesienny las

11-10-2018
Przyklejanie liści.
Kiedy pogoda nie zachęcała do zabaw na świeżym powietrzu świetnym pomysłem na zbicie nudy w naszej grupie było wykonanie pracy plastycznej pt. “Jesienny las”. Wszystkie (...)