Grupa VIII

lic Magdalena Kruk
mgr Urszula Szczepanek

Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

Mikołajki w Candy Park

06-12-2019
Tworzymy lizaki
Z okazji Mikołajek nasza grupa wybrała się do Candy Parku w Rzgowie.Oprócz niezapomnianej zabawy na dmuchańcach dzieci uczestniczyły w Candy Warsztatach.Dzięki nim na własne (...)

Ekologiczne warsztaty filmowe

22-11-2019
Dodajemy rekwizyty - samochody
W listopadzie Pszczółki uczestniczyły w ekologicznych warsztatach filmowych zorganizowanych na terenie placówki przez Wytwórnie Filmów Oświatowych.Warsz (...)

Dogoterapia

19-11-2019
Przywitanie gości
19 listopada Pszczółki uczestniczyły w zajęciach z dogoterapii z udziałem odpowiednio wyszkolonych psów z Fundacji AMA CANEM.W czasie zajęć dzieci dowiedziały się o z (...)

Zdrowy soczek

25-10-2019
Wrzucamy owoce
W Październiku Pszczółki przygotowały pyszny sok z pomarańczy. Dzieci wrzucały do wyciskarki owoce i obserwowały jak powstaje sok.  Na koniec odbyła się degustacja. Ws (...)

Michałówek

10-10-2019
Poznajemy historię chleba
Dnia 10 października grupa Pszczółki wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Michałówka na zajęcia przyrodniczo - edukacyjne. W trakcie wycieczki dzieci w (...)

Dzień Przedszkolaka

20-09-2019
Bal
20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Pszczółki Pięknie tańczyły i bawiły się wraz z innymi grupami na sali gimnastycznej.

Zabawy na świeżym powietrzu

05-09-2019
Zabawy w piasku
W piękny wrześniowy dzień dzieci udały się na plac zabaw, aby skorzystać ze słonecznej pogody i poruszać się. Był to świetny sposób na rozładowanie ich niespożytej energii i (...)