Grupa X

mgr Eunika Kaczmarek
mgr Izabela Sar

Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
 9.30-10.00 Aktywność
językowa
matematyczna
muzyczna
matematyczna
językowa
10.00-10.30 Zestaw ćwiczeń gimnastycznych Aktywność plastyczna Aktywność językowa Aktywność przyrodnicza Zestaw ćwiczeń gimnastycznych
10.30-11.00 Aktywność językowa Zabawy ruchowe Zabawy ruchowe Zabawy ruchowe Aktywność plastyczna
 11.00-11.30  Język angielski Język angielski Język angielski Język angielski  Język angielski

Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

Eunika Kaczmarek
: e.kaczmarek@pm66.elodz.edu.pl

Izabela Sar: i.sar@pm66.elodz.edu.pl

Motylki online poniedziałek 30.03.30

30-03-2020
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Witam i zapraszam Was do wspólnej nauki i zabawy.Przygotowałam kolejne WYZWANIA dla Was na cały tydzień, myślę o Was i tęsknię J , mam nadzieję, że dobrze się ‘ze mną& (...)

Motylki online piątek 27.03.30

27-03-2020
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Witam serdecznie i gorąco zapraszam Was do wspólnej nauki i zabawy online. To ostatnie WYZWANIA dla Was dzieciaki w tym tygodniu, dziękuję Wam za wspólną zabawę, bar (...)

Motylki online czwartek 26.03.30

26-03-2020
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Witam serdecznie i gorąco zapraszam Was do wspólnej nauki i zabawy online.Mam dziś dla Was kolejne WYZWANIA, z którymi na pewno chętnie się zmierzycie . Zachęcam do d (...)

Motylki online środa 25.03.30

25-03-2020

Motylki online wtorek 24.03.30

24-03-2020
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Drodzy Rodzice i Dzieci zapraszam Was do wspólnej nauki i zabawy ze mną  online czyli za pośrednictwem komputera i Internetu. Codziennie będę dla Was przygotowywać r (...)

Propozycja aktywności dla dzieci do pracy w domu

17-03-2020
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Drodzy Rodzice, W zaistniałej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy jako społeczeństwo, chcemy nadal z Państwem współpracować i w miarę możliwości zdalnie wspie (...)

BIAŁE SZALEŃSTWO

16-12-2019
Dziewczynki świetnie się bawią
Pogoda w grudniu nas nie rozpieszcza, zimno, mokro i ani śladu śniegu… za to u Motyli zimowa zabawa ruchowa z dużymi piłkami. Energia nas rozpiera i uwielbiamy aktywnie spęd (...)

„Dar zabawy z figurami”.

20-11-2019
sami dobieramy figury, których chcemy użyć
Układanie geometrycznych obrazków to dla Motylków sama przyjemność i twórcza zabawa a przy okazji poznawanie figur i kształtów, utrwalanie ich wyglądu, (...)

WSTĘP DO KODOWANIA

15-11-2019
Zaczynamy od przygotowania kubeczków
Motylki uwielbiają wyzwania dlatego dzisiejsza zabawa z kubeczkami wymagała od nich połączenia kilku ważnych umiejętności. Dzieci współpracowały w parach lub kilkuosobowych (...)

JESIENNA EKSPRESJA MUZYCZNO-RUCHOWA

11-10-2019
Aktywnie słuchamy muzyki
Za oknem już pierwsze oznaki jesieni a w naszej klasie improwizacja ruchowa do muzyki klasycznej czyli „Jesień” A. Vivaldiego w wykonaniu Motyli z wykorzystaniem koloro (...)