Grupa X

mgr Eunika Kaczmarek
mgr Izabela Sar

Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

BIAŁE SZALEŃSTWO

16-12-2019
Dziewczynki świetnie się bawią
Pogoda w grudniu nas nie rozpieszcza, zimno, mokro i ani śladu śniegu… za to u Motyli zimowa zabawa ruchowa z dużymi piłkami. Energia nas rozpiera i uwielbiamy aktywnie spęd (...)

WSTĘP DO KODOWANIA

15-11-2019
Zaczynamy od przygotowania kubeczków
Motylki uwielbiają wyzwania dlatego dzisiejsza zabawa z kubeczkami wymagała od nich połączenia kilku ważnych umiejętności. Dzieci współpracowały w parach lub kilkuosobowych (...)

JESIENNA EKSPRESJA MUZYCZNO-RUCHOWA

11-10-2019
Aktywnie słuchamy muzyki
Za oknem już pierwsze oznaki jesieni a w naszej klasie improwizacja ruchowa do muzyki klasycznej czyli „Jesień” A. Vivaldiego w wykonaniu Motyli z wykorzystaniem koloro (...)

KASZTANKOWA TWÓRCZOŚĆ

20-09-2019
No to zaczynamy!
Kasztany lecą z drzew a my je zbieramy i aktywnie działamy. Dzieci łączyły kasztany, jarzębinę oraz łupiny żołędzi wykałaczkami i plasteliną tworząc postacie, przedmioty, budowle w (...)

NASZA GRUPA TO MOTYLE

06-09-2019
gotowi do pracy
Pierwszą pracą plastyczną jaką wykonały dzieci w nowym roku szkolnym było malowanie farbami akwarelowymi symbolu grupy – Motyla. Dzieci wypełniały wzór kolorami według (...)