Grupa XII

mgr Anna Kubiak
mgr Paulina Pajkert

Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

Zajęcia dogoterapii

19-11-2019
Witamy się z pieskami
W listopadzie Naszą grupę odwiedził przedstawiciel Fundacji Ama Canem razem z dwoma sympatycznymi pieskami. Wspólne, edukacyjne zabawy wywołały mnóstwo emocji, a kont (...)

Listopadowe przysmaki

05-11-2019
Przygotowujemy owocowe potworki
Z okazji Święta Zmarłych grupa XII poznała tradycje związane z obchodami tego święta w Polsce i na świecie. Sówki poznały różne zwyczaje i dowiedziały się, że popular (...)

Jesienne inspiracje z Darami Froebla

18-10-2019
Tworzymy muchomory i drzewa
Jesień to pora roku wielu kolorów i inspiracji, dlatego  Sówki  wykorzystując Dary Froebla  układały jesienne obrazy. Powstały przepiękne prace, każda (...)

Jesienne mandale

09-10-2019
Tworzymy nasze mandale
Za oknem przepiękna złota jesień,  mnóstwo  kasztanów, żołędzi i kolorowych liści. Sówki  wpadły dziś na pomysł jak wykorzystać jej skarby  (...)

Wycieczka na Politechnikę Łódzką

26-09-2019
Gramy na gitarze elektrycznej
26 września nasza grupa wybrała się na wycieczkę do Instytutu Elektroniki Politechniki Łódzkiej. Dzieci świetnie się bawiły poznając naukę w sposób bardziej przystępn (...)

Patyczkowe zabawy

17-09-2019
Czyja figura jest najtrudniejsza?
We wrześniu dzieci z grupy XII Sówki bardzo  polubiły zabawy z kolorowymi patyczkami kreatywnymi oraz zapałkami. Dzięki zabawom tego typu dzieci rozwijały percepcję wzr (...)