Grupa XII

mgr Agnieszka Kołodziejska
mgr Monika Łukasiewicz

Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

Wiosenna uprawa

26-03-2019
dzieci napełniają pojemniki ziemią
Wiosna już w pełni dlatego postanowiliśmy założyć  grupowy ogródek, w którym zasialiśmy koper, szczypior i rzodkiewkę. Podczas pracy dzieci miały możliwość por&o (...)

Powitanie wiosny

21-03-2019
Co z tego powstanie
21 marca pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy kalendarzową wiosnę. Aby tradycji stało się zadość grupa Krasnali stworzyła piękną Marzannę. Z wesołym śpiewem oraz Marzanną uniesioną do (...)

14-02-2019
dekorowanie ciastek
 „…Love, love me do, you know I love you…” Przy dźwiękach miłosnej muzyki wykonywaliśmy piernikowe serca, by później wręczyć je naszym, kochan (...)

Instrumenty

13-02-2019
akordeon
W tym miesiącu pracowaliśmy częściej niż zwykle z instrumentami muzycznymi. Mieliśmy okazję spróbować swych sił w grze na gitarze elektrycznej- poznaliśmy dwa podstawowe chw (...)

Warsztaty w kinie

25-01-2019
Garść informacji
W dniu 25 stycznia grupa Krasnali wybrała się do Multikina  na warsztaty „Moja pierwsza wizyta w kinie” połączone z projekcją krótkiego filmu o zasadach sav (...)

Ptasia stołówka

16-01-2019
Ptasi przysmak jest gotowy
Styczeń to dobra pora, żeby pomagać ptakom przetrwać zimę. Za nami konkurs techniczny „Karmniki dla ptaków”, w którym Krasnale chętnie wzięły udział. Tera (...)

Wycieczka do EC1

11-12-2018
Zwiedzamy
      W grudniu postanowiliśmy wyruszyć do planetarium EC1 w Łodzi. Podziwialiśmy konstelacje o różnych porach roku, wielkości planet w porów (...)

Politechnika Łódzka

05-12-2018
Wydział Ochrony Środowiska
Krasnale miały  okazję wcielić się w rolę studentów i przez jeden dzień poeksperymentować na Politechnice Łódzkiej dzięki  zaproszeniu jednej z mam przedszk (...)

Zabawy z misiem

22-11-2018
Bawimy się wspólnie z misiem
Atrakcją listopada było spotkanie z Misiem i wspólne świętowanie z okazji Dnia Pluszowego Misia. Wspólnie uczestniczyliśmy w zabawach integracyjnych z wykorzystaniem (...)

Fabryka bombek

09-11-2018
Obserwujemy dekorowanie bombek
Na początku listopada odwiedziliśmy Fabrykę Bombek w Piotrkowie Trybunalskim. Mieliśmy  okazję zobaczyć w jaki sposób wytwarza się szklane bombki oraz dekoruje. Następn (...)