Grupa XIII

mgr Joanna Kurasz
lic. Paulina Pajkert

Tygodniowy plan zajęć dydaktycznych

godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

9:30
10:00

edukacja językowa + język angielski  edukacja matematyczno - przyrodnicza  edukacja językowa  edukacja plastyczno - techniczna  edukacja matematyczno - przyrodnicza

10:00
10:30

edukacja muzyczna zestaw ćwiczeń gimnastycznych/ zabawy ruchowe edukacja muzyczna + języka angielski zestaw ćwiczeń gimnastycznych/ zabawy ruchowe edukacja plastyczno - techniczna

Kodujemy

13-06-2019
bocian
Podczas jednych zajęć Skrzaty bawiły  się  w odkodowywanie kolorowego obrazka. Zabawa polegała na układaniu kolorowych kartoników na polach oznaczonych cyfrą i lit (...)

Kubeczkowy zawrót głowy

16-05-2019
a tutaj praca wre
‘Skrzaty” bardzo polubiły zajęcia  z kubeczkami. Z tak wielu różnokolorowych  kubeczków  zawsze tworzą wyjątkowe budowle. Tak i było tym ra (...)

Wiosenni ogrodnicy

21-03-2019
Siejemy rzodkiewkę
Skrzaty przywitały Panią wiosnę siejąc nowalijki. Dzieci posiały sałatę, szczypiorek, rzodkiewkę, pomidory oraz groszek cukrowy. Wspólne sianie nasion pomogło utrwalić nazwy (...)

Nasze zabawy

06-03-2019
Dobra zabawa
Skrzaty bardzo lubią podczas zabawy wykorzystywać kolorowe patyczki, klocki oraz „ kafelki”.  Tym razem patyczki i klocki zachęciły dzieci  do przeliczania, d (...)

28-02-2019
Mali cukiernicy
28 lutego w naszym przedszkolu miał miejsce słodki dzień – Tłusty czwartek. Dzieci w tym dniu poznały tradycje  i obrzędy związane z tym świętem. Odbyły się zabawy muzyc (...)

14-02-2019
Radość po występie
Z okazji zbliżających się Walentynek,  w naszym przedszkolu  odbył się festiwal piosenki angielskiej o miłości "Love is all around". Chcąc uczcić ten dzień Skrzaty nauczy (...)

W papugarni

30-01-2019
Poznajemy różne gatunki papug
Pod koniec stycznia odwiedziliśmy Papugarnię oraz Mini zoo. Podczas wycieczki dzieci mogły zobaczyć wiele egzotycznych zwierząt i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na ich temat (...)

Spotkanie

15-01-2019
Każdy może zostać policjantem.
15 stycznia  w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z  Panem policjantem. Tematem spotkania było utrwalenie dzieciom  zasad ruchu drogowego oraz przypomnieni (...)

Świąteczne wypieki

14-12-2018
zaczynamy od zrobienia ciasta

Szczotko, szczotko hej szczoteczko!

06-12-2018
Już wiemy jak mamy to robić
SZCZOTKO, SZCZOTKO HEJ SZCZOTECZKO OOO  ZATAŃCZ Z NAMI , TAŃCZ W KÓŁECZKO OOO W PRAWO, W LEWO, W LEWO, PRAWO OOO PO  JEDZENIU KRĘĆ SIĘ ŻWAWO OOO. Grudzień w na (...)