90884 gości było na stronie.

-277 dni do końca roku szkol.

DRODZY RODZICE!

W związku z zaleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego i narastającym zagrożeniem Koronawirusem prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i powstrzymanie się z posyłaniem dziecka do przedszkola w przypadkach:

1. Infekcji wirusowych u dziecka (do przedszkola przyprowadzane są tylko zdrowe dzieci).
  2. Powrotu z podróży, w których rejonie stwierdzono przypadki Koronawirusa - Główny Inspektor Sanitarny zaleca 14 dniowa kwarantannę.
  3. Kontaktów z osobami powracającymi z w/w rejonów Główny Inspektor Sanitarny zaleca 14 dniowa kwarantannę.

Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna ostrzega przed stosowaniem u dzieci środków antybakteryjnych z powodu możliwości uszkodzenia naskórka. Tego rodzaju płyny (na bazie alkoholu) powinni stosować tylko dorośli. Dzieci powinny korzystać wyłącznie z wody i mydła.

BARDZO PROSIMY O ROZWAGĘ I STOSOWANIE SIĘ DO ZALECEŃ!!!

W sytuacjach wzbudzających Państwa wątpliwości i niepokoje prosimy o telefoniczne kontaktowanie się z przedszkolem (42 646 40 70 lub 42 646 78 69)

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 66

Przedszkole położone jest przy zbiegu ulic Grażyny i Tuszyńskiej, na osiedlu Chojny-Zatorze, z dala od tras szybkiego ruchu. W okolicy placówki znajduje się park „Stawy Jana”, niewielki lasek oraz stadion CHKS.

Budynek przedszkolny jest duży, funkcjonalny, położony w nowej części osiedla. Jest to obiekt wolnostojący, otoczony z dwóch stron pięknymi ogrodami, wyposażonymi w sprzęt ogrodowy. Jeden z nich jest przez cały dzień nasłoneczniony, a drugi zacieniony, otoczony tarasem, umożliwiającym spożywanie posiłków, organizowanie zajęć, zabaw i konkursów na świeżym powietrzu.

W budynku mieści się trzynaście przestronnych sal, wyposażonych w zabawki, komputery oraz ciekawe pomoce dydaktyczne, stymulujące rozwój dziecka w każdym wieku.

W budynku mieszczą się również: jadalnia sala gimnastyczna sala zabaw biblioteka  i nauczycielski gabinet terapii pedagogicznej.

W budynku mieszczą się również:

-jadalnia,
-sala gimnastyczna,
-biblioteka,
-pokój nauczycielski,
-gabinet terapii pedagogicznej.

WIZJA PRZEDSZKOLA

06-09-2017
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
 WIZJA PRZEDSZKOLA Kierunek pracy Przedszkola został zaprojektowany w kontekście realizowanej KONCEPCJI ROZWOJU PRZEDSZKOLA, w dążeniu do stworzenia WSZECHNICY ELEMEN (...)

Oferujemy...

01-09-2017