Konkurs flażoletowy „Wesołe nutki”

Muzyka to najsubtelniejsza forma przekazu, można stwierdzić, że żadna dziedzina sztuki nie porusza ani nie wpływa na podświadomość tak, jak muzyka.
27 czerwca Nutki i Jagódki wyruszyły na wspólne muzykowanie do Przedszkola Miejskiego nr 153. Muzyka to jedyny język przekazu, który jednoczy wszystkie kraje i wszystkie kultury, który rozumiemy nawzajem. Konkurs flażoletowy pt. „Wesołe Nutki” poprzedziły zabawy integracyjne przy melodiach popularnych oraz nowoczesnych, zabawy taneczne i z rekwizytami. Nasza Orkiestra pod batutą p. P. Zarzeckiej i E. Szpil zaprezentowała utwór "Danse de l'Ours" - autor nieznany, którym to wygrała, zajmując zaszczytne I miejsce. Po zmaganiach międzyprzedszkolna orkiestra uczyła się utworu „Mało nas”.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dzięki za muzykę …
W niej jest radość i za nią chcę dziękować
Któż żyć bez niej może, zapytam w szczerości i...
Co z życia gdy...
Nie ma w nim tańca, nut ….
Więc powiem, dzięki za muzykę
Że dana była mi….

Abba


Taneczna rozgrzewka Zabawa integracyjna z chusta animacyjną Międzyprzedszkolna orkiestra flażoletowo-perkusyjna Osobiście odbieramy dyplomy Indywidualnie odbieramy podziękowania Gratulacje Osobiście odbieramy nagrody Odczytujemy partyturę Próbujemy zagrać utwór „Mało nas” Wspólne muzykowanie