Fruits

Książeczka „Ten apples up on top” to strzał w dziesiątkę w oryginalny sposób wprowadziła nas w temat owoców i dała możliwość utrwalenia cyfr oraz umiejętności liczenia w języku angielskim.W czasie zabawy z wykorzystaniem mat z jabłoniami oraz ciastoliną mieliśmy okazję rozpoznawać liczby, rozbudowywaliśmy zasób słownictwa w języku angielskim, ale również ćwiczyliśmy umiejętności z zakresu małej motoryki.

Dzieci lepią z ciastoliny jabłuszka, przeliczają je i układają na macie z jabłonią. Dzieci lepią z ciastoliny jabłuszka, przeliczają je i układają na macie z jabłonią. Dzieci lepią z ciastoliny jabłuszka, przeliczają je i układają na macie z jabłonią. Dzieci lepią z ciastoliny jabłuszka, przeliczają je i układają na macie z jabłonią.