The mixed - up chameleon

Kolory?
A jakie zwierzę najbardziej nadaje się do powtórki nazw kolorów?
Oczywiście kameleon!
Po przeczytaniu książki „The Mixed-up Chameleon” powstały niepowtarzalne dzieła dzięki którym przypomnieliśmy sobie z jakich zmieszanych dwóch kolorów podstawowych powstają barwy pochodne.

Dzieci rozcierają paluszkami farby w dwóch wybranych przez siebie kolorach, które znajdują się w foliowych torebeczkach z narysowanym konturem kameleona. Dzieci rozcierają paluszkami farby w dwóch wybranych przez siebie kolorach, które znajdują się w foliowych torebeczkach z narysowanym konturem kameleona. Dzieci rozcierają paluszkami farby w dwóch wybranych przez siebie kolorach, które znajdują się w foliowych torebeczkach z narysowanym konturem kameleona. Dzieci pokazują stworzone przez siebie prace z różnokolorowymi kameleonami. Dzieci rozcierają paluszkami farby w dwóch wybranych przez siebie kolorach, które znajdują się w foliowych torebeczkach z narysowanym konturem kameleona. Dzieci rozcierają paluszkami farby w dwóch wybranych przez siebie kolorach, które znajdują się w foliowych torebeczkach z narysowanym konturem kameleona.