Uroczyste pożegnanie przedszkola.

"Bye bye, Milutkowo,
I'm gonna miss you, where ever I go
I'm gonna come back to walk these streets again
Bye bye, Milutkowo forever"

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.

7 i 8 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w naszym przedszkolu.  W tym roku żegnamy starszaki z grupy – Żabki, Biedronki, Kotki i Nutki. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania zaproszonych gości, pani dyrektor i rodziców naszych najstarszych przedszkolaków. W pierwszej kolejności dzieci sześcioletnie zaprezentowały przygotowany program artystyczny obfitujący w piękne tańce, wiersze oraz piosenki, także w języku angielskim. Chwilom wzruszenia nie było końca. Po uroczystości przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Każdy absolwent dostał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Pani dyrektor dziękowała też rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola i oczywiście nauczycielom za ich ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych. Niejednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku, widząc jak ich pociechy szybko dorastają.