Tłusty Czwartek

Jak co roku, z okazji Tłustego Czwartku w naszym przedszkolu, zostały zorganizowane warsztaty plastyczne z udziałem rodziców. Celem warsztatów było namalowanie obrazów przedstawiających postaci dwunastu miesięcy. Każda grupa malawała miesiąc zgodny z jej numerem. Licznie przybyli rodzice z ochotą zabrali się do twórczej pracy. Pomalowane obrazy zawisną na ścianach naszego przedszkola i stworzą ścieżkę dydaktyczną. Warsztaty zakończone zostały słodkim poczęstunkiem.  Było to twórcze i miłe spotkanie.

Serdecznie dziękujemy  przybyłym Rodzicom i zachęcamy do dalszej współpracy z naszym przedszkolem.